Listed yesterday
Rua Amaral Gurgel, 195, Vila Buarque, São Paulo - SP, 01221-001, Brazil
R$2.550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
R$2.550
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
R$116
The listing is located at Rua Amaral Gurgel, 195, Vila Buarque, São Paulo - SP, 01221-001, Brazil
Loading map