Avenida dos Carinás, 178, Indianópolis, São Paulo - SP, 04086-010, Brazil
R$5.918 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
R$5.918
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
R$169
The listing is located at Avenida dos Carinás, 178, Indianópolis, São Paulo - SP, 04086-010, Brazil
Loading map