Rua Da Consolacao, 3283, Jardim Paulista, São Paulo - SP, 01416-001, Brazil
R$13.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
155 m²
Price
R$13.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
R$84
The listing is located at Rua Da Consolacao, 3283, Jardim Paulista, São Paulo - SP, 01416-001, Brazil
Loading map