Rua Gaivota, 690, Indianópolis, São Paulo - SP, 04522-031, Brazil
R$12.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
189 m²
Price
R$12.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
R$63
The listing is located at Rua Gaivota, 690, Indianópolis, São Paulo - SP, 04522-031, Brazil
Loading map