Avenida Jurema, 434, Indianópolis, São Paulo - SP, 04079-001, Brazil
R$7.200 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
95 m²
Price
R$7.200
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
R$76
The listing is located at Avenida Jurema, 434, Indianópolis, São Paulo - SP, 04079-001, Brazil
Loading map