Pinheiros, Rua Capri 145, São Paulo - SP, 05425-030, Brazil
R$33.000 / month
Código do imóvel no anunciante: 4371 Creci: 37999 J
Código do imóvel no anunciante: 4371 Creci: 37999 J
Property type
house
Rooms
1
Size
500 m²
Price
R$33.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
R$66
The listing is located at Pinheiros, Rua Capri 145, São Paulo - SP, 05425-030, Brazil
Loading map