Edifício Vivara, Alameda Sarutaiá, 165, Jardim Paulista, São Paulo - SP, 01403-010, Brazil
R$7.660 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
111 m²
Price
R$7.660
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
R$69
The listing is located at Edifício Vivara, Alameda Sarutaiá, 165, Jardim Paulista, São Paulo - SP, 01403-010, Brazil
Loading map